Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun

Firma rekvisiite ja kontaktisiku andmeid näeb hanke korraldaja vaid siis, kui on kuulutanud antud firma hanke võitjaks või kasutanud "ava kõikide pakkujate kontaktid" teenust.

Ettevõtte ID 21575

Üldinfo

Kasutajanimi ************
Firma nimi ************
Äriregistri kood ********
Juriidiline aadress ************* , ******* **
Postiaadress ************* , ******* **
Kontaktisik ***** ***
Email **********************
Telefon +372 *******
Liitunud: K, aug 05, 2009
Hankeid korraldanud: 9
Hankeid korraldanud kogusummas: 1 150.15 €
Pakkumisi esitatud: 524
Hankeid võitnud: 74
Hankeid võitnud kogusummas: 106 577.80 €

Ettevõtte lisainfo

Siia saab iga firma enda kohta kirjutada vabas vormis lisainformatsiooni. Kahjuks antud ettevõte pole seda võimalust kasutanud.
Tegemist on tasulise teenusega

Info äri-, majandustegevus- ja maksehäireregistrist

Asutatud 09.07.2009
Käive ... - 100000 EUR
Töötajad: 1 - 5
MTR registreering: (ei kajastu majandustegevuse registris)
Päring Maksu-ja Tolliametisse Vaata

Tehtud pakkumiste ja võidetud hangete kaart

Valitud hanke hinnang

Vali hanke hinnangu või pakkumise
nägemiseks hange
kaardilt

Laen kaarti ...
  • Hinnatud hange
  • Võidetud hange
  • Tehtud pakkumine

Keskmine hinnang

4.8

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Ettevõttele antud hinnangud

4.7

24.07.2017

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Kändude juurimine (Saku alevik)
Töö kiire ja korralik! Tänud!

4.7

19.07.2017

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vanni väljalõhkumine (Pärnu)

5.0

12.06.2017

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vana elumaja lammutamine Kase 7 Mõisaküla Viljandimaa (Mõisaküla)
Kokkulepitud tööd said kiiresti ja korralikult tehtud. Asjalikud töömehed.

5.0

28.11.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Ehituslammutus ja jäätmete äravedu (Viljandi)

5.0

04.09.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vannitoa lammutus (Tallinn)
Töö kiire ja korralik!

3.7

13.08.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Pärnapuu langetamine (Kannuküla, Tarvastu vald)
Mehed olid platsis nagu kokku lepitud. Tehnikaks saed ja kogemused puude langetamiseks. Kahjuks vanad pärnapuud kipuvad tüve allosas üpris pehmed/mädad olema ja ei allu tavadele. Ka siin juhtus sama probleem, et puu ei kukkunud sinna kuhu plaaniti vaid hoopiski risti plaanituga. Asi lõppes kerge ehmatusega ja kui algul tundus hind olema ülikõrge siis töö lõpuks loksus enamvähem paika. Täiendavalt tuli ka garaazi katus parandada. Lõpp hea kõik hea. Tublid ja töökad noormehed.

5.0

05.05.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

1.5 kordne maja lammutus Elvas (Elva)
Töö kiire ja korralik!

5.0

14.04.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vannitoa / WC lammutus (Pärnu)
Tublid mehed. Töö kiire ja korralik.

5.0

14.04.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Tallinnas Kivimäel asuva hoone pööningu puhastamine prahist/prügist (Tallinn)
Mehed asjatundlikud. Kohal oldi täpselt kokkulepitud ajal ning tööd teostati kiiresti ja väga korralikult. Ei ole ühtegi pretensiooni. Julgen soojalt kõigile soovitada.

5.0

21.03.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Korteri lammutustööd ja lammutusjäätmete äravedu (Tallinn)
Töö väga korralik ja kiire, hind mõistlik. Töökorraldus on hea ja suhtlemine kolmandate osapooltega hästi korraldatud.

5.0

24.01.2016

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Mittekandva tuhaplokist vaheseina lammutus (Viimsi vald)
Töömehed olid kohal täpselt kokku lepitud ajaks ning töö oli kiire ja korralik. Julgen soovitada.

5.0

19.12.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

2-toalise korteri (1.korrus) Mustamäel ettevalmistamine sisseviimistlustööks (Mustamäe LO)
Nii tellitud kui ka lisatöö tehtud professionaalselt ja kiiresti. Töö teostaja tunneb asja ja annab asjakohased soovitused ehitustööde kohta. Prügi utiliseerimise eest kviitungid esitatud, mingeid kahjustusi ei ole esinendud. Soovitan.

4.7

08.12.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vaheseina lammutamine (Tallinn)
Kui ma hindan tehtud tööd siis selle hinnang on positiivne. Mehed olid täpselt kohal ja töö teostatid päevaga. Mis edasi aga sai, on juba teine lugu. Saime nendega eraldi kokkuleppele vannitoa remondiosas. Kuna eelnev tagasiside oli positiivne, siis eeldasin, et mehed on korralikud ja tunnevad oma tööd. Paraku ei tea kas asi on minu õnnetus korteris, kuid ca nädalane remont kujunes kuuajaseks agooniaks, ning lõpuks tellisin eraldi mehed vigu likvideerima. Lühidalt - Vannitoa boksilammutamisel suutsid mehed osa seinast kukutada koridori parketile, mistõttu sai see kannatada ja põrand tuli üles võtta. Edasi ilmnes varjatud viga, tegemist oli torustiku probleemiga, mis oli ajahambast räsida saanud, kuid mitte midagi ilmvõimatut, mida lahendada ei saaks. Paraku remondimehed vea ilmnemisel lükkasid torumehe otsimise Tellija kaela. Torumehe leidmisele ja vea parandamisele kulusid mõned päevad ja viga sai likvideeritud. Edasi ehitati üles vannitoa boks. kipsseina ääred jäeti lihvimata ja need jäid narmendama. Kuna vannitoa seinad ei olnud ideaalselt loodis, siis mehed kas ei viitsinud või ei osanud kipslage korralikult väljamõõta ja seina ning lae vahele jäid paaris kohas suured avad, nii nagu seintegagi, jäeti ka lae servad lihvimata ning jäid narmendama. Lisaks tehti vannitoa valgusti auk valesse kohta ning lae paigaldamisel tõmmati heledatele vannitoaplaatidele mingid hallid jutid peale, mis meeste sõnadekohaselt pidi olema plaadisegu, kuid lähemal vaatlemisel oli ehitusmeeste lohakus. Kuna plaatidele jooned jäid tugevalt peale, siis neid maha pole veel saanudki ja ei teagi millega saab. Kuna toruprobleemide tõttu lükkus edasi seintepaigaldamine, mis omakorda lükkas edasi nende poolt välja otsitud plaatja tööd, siis lõpuks nemad plaatijat ei saanud ja see jäeti taaskord Tellija kanda. Ühesõnaga kui tööd ei suju plaanipäraselt ja ilmnevad takistused, siis need jäävad sujuvalt Tellija lahendada. Lisatööd sai eraldi tasustatud. Vaatamata probleemidele olid mehed alati täpsed ja andsid paaril korral ka väga asjalikku nõu. Kuna pettusin valikus, siis edaspidi nendega on koostöö minu puhul kahjuks välistatud. Ei tea kas tegu on õnnetu korteriga või asi milleski muus, kuid kvaliteet oleks võinud olla parem.

5.0

07.10.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vannitoa betoonkarbi välja lõhkumine ja tekkiva lammutusprahi utiliseerimine (Tartu)
Väga asjalikud, hea suhtlemisega ja korrektsed ning tublid töömehed. Juba esimesest telefonivestlusest ning mulle esitatud küsimustest, oli aru saada, et mehed tunnevad oma tööd ning tunnevad huvi selle vastu, kuidas kõige mõistlikumalt antud töid teostada. Väga lihtne oli korraldada eeltingimused antud tööde teostamiseks, kuna pakuti välja võimalikke variante ning anti valikuvabadus antud variantide vahel valimiseks. Ka sain ammendavad vastused sama telefonivestluse käigus kõigile enda küsimustele, seoses antud ees oodanud tööga. Enne kokkulepitud kuupäeva kukkumist, võeti veelkord ühendust, et tuletada meelde ning täpsustada kohapeale tulemist, mis oli minu mõistes samuti igati positiivne. Kuigi kohapeal selgus töö käigus, et töö maht kujuneb oodatust tunduvalt mahukamaks, ning tööpäev venis hiliste õhtutundideni, ei kuulnud kordagi pooleli jätmise juttu vaid lõpetati töö ära, vastavalt kokkuleppele. Tööd tehti järjest ja ajaviitmist ei jäänud samuti kusagilt silma. Ka mõningate majaelanikega suhtlemisega said väga kenasti hakkama, kes lammutamise peale kohale olid tulnud. Hoolimata hilistel õhtutundidel lõpetamisest jäi peale nende ära minemist ka trepikoda puhtaks ning eraldi midagi koristama hakkama ei pidanud. Lisamärkusena, et detailid, mis palusin lammutamisel terveks jätta, olid tõstetud kenasti kõrvale, ilma detaile paigutamisel kahjustamata ning terveks jäid ka läbivad kommunikatsioonid nii vee kui ka kanalisatsiooni mõttes, kaasa arvatud veemõõtjad koos sinna juurde kuuluvaga. Kokkuvõtteks kiired, korralikud ja asjalikud töömehed, kellega saab arvestada! Kiitus neile tehtud korrektse töö eest ning vajadusel telliksin kindlasti uuesti sarnast tööd tegema. Soovitan ka teistele!

4.3

14.09.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Seina lammutamine ja ülesehitus koos raudukse paigaldamisega (Tallinn)
Töö on korralikult tehtud. vajakajäämisi ei olnud. Nõus ka edaspidi koostööd tegema.

4.7

11.07.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vana lauda lammutus (Martna vald)
Firma esindaja oli asjalik ja pidas antud lubadusi ja tähtaegasid. Tööd tehti hooga ja ilma suuremate pausideta. Kuna ilmastik ei olnud sobiv lõkke tegemiseks siis pidi vana roo ja puitmaterjali ühte hunnikusse kokku vedama ja selles osas nn. alltöövõtjad natukene läksid kergema vastupanu teed. Aga üldkokkuvõttes tublid mehed.

4.3

28.06.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Võsaraie (Harku vald)

5.0

04.06.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vannitoakarbi lammutus (Õismäe)
Tublid mehed! Jäin valikuga väga rahule.

5.0

03.06.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Korteri põranda tasandus ja vahetus 16m2, Raplas (Rapla)

5.0

06.05.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Garaa˛ide lammutus ja materjali utiliseerimine (Tallinn)
Oli vaja lammutada 2 vana garaazi. Töö käigus tekkis vajadus teostada veel täiendav lammutus ning täiendavad tööd ehitusjäätmete äraveoga varasemast ajast. Mehed suutsid vaatamata täiendavatele töödele teostada kõik vähem kui 2-e päevaga kuigi algselt oli arvestatud 3 päeva hanketellimusele. Kiire ja korralik + enda järgi jäeti kõik kenasti puhtaks ja lõppviimistlus oli perfektne. Kiidan ja soovitan!

5.0

01.05.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vannitoa karbi lammutamine (Saku alevik)
Tööde teostaja valimisel lähtusin esitatud lisaküsimustele saadud vastuste põhjal. Vastuste põhjal tunnetasin, et tegja valdab teemat. Lammutustööd teostati targalt, ilma liigset müra ja vibratsiooni tekitamata ning läbivaid kommunikatsioone lõhkumata. Tööd teostatud kolmandal päeval peale hanke lõppemist ja ühe päeva jooksul.

4.7

29.04.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Kinnistu puhastamine võsast (Peetri alevik)

5.0

20.04.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Maja lammutamine (Pärnu-Jaagupi)
Tuleb tõdeda et väga meeldiv koostöö oli. Maja lammutati kiirelt ja plats koristati korralikult. Säilitati ilusti ka maakivi müür maja sees. Soovitan neid soojalt!

5.0

06.04.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Lammutuse puitmaterjali utiliseerimine (Kostivere)

4.7

19.01.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Betoonseite saagimine (Tallinn)

4.7

15.01.2015

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Suvila + garaa˛i lammutamine (Muuga aedlinn)
Vaatamata minu (tellija) poolsele hilinemisele tööde alustamisega tehti kõik korrektselt ning kiiresti.

5.0

17.11.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Ukse augu lõikamine betoon seina (Haapsalu)
Töö tehtud, nii nagu lubatud! Soovitan kindlasti ka teistele!

5.0

17.10.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Suure maja rämpsust tühjaks viimine (Tallinn)
Asjalik, kiire ning meeldiv koostöö. Julgen sõbrale soovitada ning isegi vajadusel/võimalusel koostööd teha.

2.7

03.09.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Poollagunenud rehielamu lahtimonteerimine. (Lõpemetsa küla)
Tööde algusega olin rahul, töid teostati kahe mehega ja käsitsi. Seejärel algas vihmane nädal, töid ei saadud teostada mitu päeva ja viimasel päeval püüti ära teha ka eelnevate päevade tegemata töö. Sisuliselt tehti nädalale planeeritud töö ära 2,5 päevaga ja sealjuures unustati ära eesmärk, mis ei olnud mitte "Plats puhtaks!", vaid säilitada võimalikult palju vana materjali. Lisaks võeti viimasel päeval appi alltöövõtjana kopp-laadur kopajuhiga, kel polnud aimugi lahtimonteerimistöödest, võib-olla ainult hoonete kokkulükkamisest. Tulemuseks oli palju rikutud materjali, pidev perepoolne järelvalve, töö eesmärgi meeldetuletamine viimasel päeval ja praeguseni tagajärgede likvideerimine. Lisaks ei suutnud peatöövõtja juhtida kopajuhi tegevust. Plaanid olid ju head ja alguses rääkisime tööd kenasti läbi. Saan ju aru, et vihm võib plaanid segi lüüa, aga sellega tuleb arvestada ja mitte hanke korraldaja kulul. Samuti oleksin pidanud sõlmima kirjaliku lepingu, mida ka algselt pakkusin. Kuid hanke võitja ei pidanud seda vajalikuks. Minu viga, et nõusse jäin, sellega oleks saanud tööde kvaliteeti kontrolli all hoida. Tulemuseks oli vastasikune mittemõistmine ja mõlemapoolne rahulolematus tööde lõppemisel. Vana maja on küll lammutatud, kuid mitte lahti monteeritud. Palju hinnalist suitunud palki on kopa lõugade vahel puruks muljutud.

5.0

22.08.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Eramaja tellisfassaadi lammutus ja äravedu (Nõmme)
Soodsaim pakkumine hankes, Töö kiire ja korralik. Maja tellisfassaad võeti maha ja koristati kivipraht ära 4 päevaga. Maja ümbrus koristati puhtamaks kui enne oli. Julgen soovitada ja pakuks isegi neile veel tööd.

5.0

08.08.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Paneelmajas siseuste rauast lengide eemaldamine, vannitoa ukseava laiendamine (Tallinn)
Väga kiired ja asjalikud vennad, igati soovitan ka teistele.

5.0

30.07.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Katlamaja ja korstna lammutus (Tartu)
Väga mõistliku suhtumisega inimesed. Töö tellijapoolse viivituse kohta ei olnud mingeid probleeme. Kõik töö tehtud nii nagu vaja. Korralik ja kvaliteetne. Soovitan kindlasti teistele seda firmat ning edaspidi kasutan isegi sama kontakti.

4.0

15.04.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Asfaltplatsi korrashoid (Kiiu)
Hea töö. Asjalikud inimesed. Meeldiv koostöö, jätkame edaspidigi ning muude töödega.

4.0

03.03.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Laudahoone põranda lammutus (Halinga)

5.0

30.01.2014

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Lagunenud suvila lammutus (Maardu)
Usaldusväärne partner. Lubatud ajal olid mehed kohal, panid töökava paika ja asusid asja kallale. Eriti meeldis, et mehed said iseseisvalt ka vigiseva naabri ja kohaliku omavalitsusega suhtlemisel eeskujulikult hakkama. Korrektne lammutus ja asjaajamine.

5.0

10.08.2013

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Puitmaja värvimine. (Kambja)
Väga tubli töö ja kvaliteet ok.

4.7

08.08.2013

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Vana eramu lammutus (Harjumaa)
Väga viisakas suhtumine ja korrektsus

4.3

29.07.2013

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Korstna lammutus, asemele moodulkorsten (Tallinn)

5.0

13.06.2013

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Lippaed (Tartu)
Kokkuleppetest kinnipidavad konkreetsed mehed. Koostöö sujus hästi ja usun et meie koostöö veel jätkub .soovitan soojalt

5.0

02.06.2013

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Metallukse demonteerimine ja utiliseerimine (Tallinn)
Soovitan hanke täitjat - töö kiire ja korralik!

5.0

27.11.2012

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Puude langetamine koos äraveoga (Tallinn)
Tehtud tööga väga rahul.

5.0

16.10.2012

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Lammutus (Tallinn)
Kokkulepitud töö õige aja ja hinnaga.

5.0

31.08.2012

Töökiirus:
Kvaliteet:
Hind:

Palkmaja lammutus ja prahi äravedu (Viljandi)
Töö teostatud väga korralikult ja tähtajaliselt.Põlenud varemete asemel puhas ja korralikult tasandatud plats.Soovitan kõigile!

Tehtud tööde pildid

Pakkumised valdkonniti

Ehitus

96%

Ehitusmaterjalid

1%

Transport

3%

Aia ehitus 6%
Betoonitööd 1%
Ehituse peatöövõtt 1%
Ehituskoristus 5%
Eramu ehitus 1%
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas