Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun

Paketid

 • Paketi tellimiseks pead olema sisse logitud.

Soovite oma ettevõtte profiili silmapaistvamaks muuta, hangetel konkurentsieelist nautida ning seeläbi rohkem töid võita? Seda ja palju muid lisasid võimaldab teile Hange.ee keskkonnas "hõbe" ja "kuld" pakett.

Pakettide lisavõimalustega saate tutvuda allpool. Tellimiseks vajutage vastaval nupul paketi valikus ning peale internetipangas sooritatud makset on teie ettevõte uue paketi staatuses.

Lisaküsimuste korral kirjutage abi@hange.ee või kontakteeruga meie ärikliendikonsultantidega.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tavakasutaja

Ei sisalda tasuta lisavõimalusi
Teenust pakutakse vastavalt
hinnakirjale

Hõbe pakett

 • Näeb kõiki pakkumisi
 • Saab pakkumist muuta (3 korda)
 • Näeb lõppenud hangete kontakte
 • Kasutajanime taga märge paketist

Telli kvartaliks 300€

Telli aastaks 1050€

Kuld pakett

 • Näeb kõiki pakkumisi
 • Saab pakkumist muuta (3 korda)
 • Saab esitada detailse pakkumise
 • Kontaktandmed läbi keskkonna näha
 • Logo pakkumiste juures
 • Võitmisel ei rakendu teenustasu
 • Näeb lõppenud hangete kontakte
 • Kasutajanime taga märge paketist
 • Saab reklaamile lisa 6% aalahindlust

Telli kvartaliks 468€

Telli aastaks 1680€

Täiendavad seletused

1. Näeb kõiki pakkumisi:

Antud lisaga näete te kõikide hangete kõiki pakkumisi, olgu see hange siis aktiivne või lõppenud. Seega saate OMA PAKKUMISE võimalikult täpselt positsioneerida ning suurendada märgatavalt hanke võidu võimalusi.

2. Saab oma pakkumist muuta (3 korda):

Kui tavakasutaja saab igale hankele teha vaid ühe pakkumise siis paketi omanik saab iga oma pakkumist (seni kui hange aktiivne on) KOLM KORDA MUUTA. Lähtudes teistest pakkumistest on võimalik hinda alandada või tõsta kasvõi viimasel minutil enne hanke lõppu.

3. Saab esitada detailse hinnapakkumise

4. Kontaktandmed üle terve keskkonna näha:

Klikkides oma ankeedi peale on tavakasutajatel ja "hõbe" paketi omanikel kontaktandmed kinni (nende asemel on tärnid *), kuni antud kasutaja pole kuulutatud hanke võitjaks ning ta pole tasunud hanke võitmise teenustasu. "Kuld" paketi omanikul on aga KONTAKTANDMED ANKEEDIS KOGU AEG NÄHTAVAD.

5. Logo pakkumiste juures:

Paketi omanikul on võimalus lisada pakkumiste nimekirja OMA FIRMA LOGO (logo lisatakse kasutaja menüüst "Minu profiil" alt). Antud lisa on firmale kindlasti heaks reklaamiks, tõstab usaldusväärsust ning teeb pakkumise huvitavamaks/silmapaistvamaks.

6. Hanke võitmisel ei rakendu teenustasu:

Kui tavakasutajale ja "hõbe" paketi omanikule rakendub hanke võidu (ja võidu vastu võtmise) puhul teenustasu siis "kuld" paketi TEENUSTASU EI RAKENDU.

7. Näeb lõppenud, võitjata ja vanemad kui 5 päeva hanke korraldajate kontaktandmeid

Hange.ee keskkonnas korraldavad ehitaja otsingul inimesed aastas ca. 3000 ehituse hanget (koguväärtuses 20-25 miljonit eur). 40% hangetest valitakse võitja välja, kuid ülejäänud 60% jäävad ilma võtjata (12-15 miljonit eur). Miks ülejäänutel võitjat välja ei kuulutatud? Põhjuseid on mitmeid - ei saadud sobivat pakkumist, soovitakse näost-näkku suhelda, hange "unustati" keskkonda jne. Pakume "hõbe" ja "kuld" paketi omanikele suurepärast võimalust nende hanke korraldajatega otse ühendust võtta, nendega läbi rääkida ning uus pakkumine teha (seda juba siis keskkonna väliselt), kuna paketi omanikule avanevad seitse päeva peale hanke lõppu kõikide võitjata hangete korraldajate kontaktandmed.

8. Saab smsi kui hange on võidetud (hanke nimi, pakkumise summa, korraldaja andmed):

Enam ei teki infolünka ja kasutaja ei pea minema internetti, et saada võidetud hanke korraldaja kontaktandmeid. Nimelt, "kuld" paketi omanikule saadetakse tema mobiili peale kohe peale võitja välja kuulutamist tema poolt võidetud hanke korraldaja kontaktandmed ja muu vajalik info.

9. Kasutajanime ees märge paketi olemasolust:

Läbi terve Hange.ee keskkonna kus kasutajanimi näha on selle ees märge paketi olemasolust. Kas siis "hõbe" või "kuld" pakett.

10. Soovi korral saab reklaami hinnakirjast lisa 6% allahindlust:

Kui olete otsustanud enda firma läbimüüki veelgi suurendada ning Hange.ee keskkonnas reklaamida, saab "kuld" paketi omanik lisaks kõigile teistele soodustustele veel reklaami hinnakirjast 6% allahindlust.

Ärikliendikonsultandid

Lisaküsimuste korral võtke palun meiega ühendust. Leiame teie ettevõttele parima lahenduse, kuidas Hange.ee teie heaks tööle rakendada.

Hinnangutega
ettevõtete andmebaas