Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
Väikesed ebakõlad?

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
UrmasR

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2010 2:25 pm    Teema: Väikesed ebakõlad? Vasta viitega
Tere jälle!
Otsustasin veelkord "viriseda" Teie keskkonna kallal ja juhtida taas (olen seda nii telefoni teel kui ka siia vist kirjutanud) tähelepanu väikestele ebakõladele, mis on just "võitnud hankeid summas" ja võidetud hangete tegelike summade vahel (esitatud arvete põhjal). Minu näite varal oleks see 47 300.- (näitab hange.ee minu ID toksides), aga tegelik summa 133 000.- (esitatud arvete põhjal). Hanke korraldajale antakse antud näite varal ju tegelikult väärinformatsiooni. Miks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2010 11:36 am    Teema: Re: Väikesed ebakõlad? Vasta viitega
UrmasR kirjutas:
Tere jälle!
Otsustasin veelkord "viriseda" Teie keskkonna kallal ja juhtida taas (olen seda nii telefoni teel kui ka siia vist kirjutanud) tähelepanu väikestele ebakõladele, mis on just "võitnud hankeid summas" ja võidetud hangete tegelike summade vahel (esitatud arvete põhjal). Minu näite varal oleks see 47 300.- (näitab hange.ee minu ID toksides), aga tegelik summa 133 000.- (esitatud arvete põhjal). Hanke korraldajale antakse antud näite varal ju tegelikult väärinformatsiooni. Miks?

Võidetud hangete summa liidetakse kokku teie tehtud pakkumiste alusel.
Kui olete võitnud hanke kus on küsitud ruutmeetri hinda siis on võidetud hanke summale liidetud see ruutmeetri hinna pakkumine, kuid teenustasu arvutatakse "käsitsi" kogu objekti mahtu arvesse võttes.
Sellest tekibki teatud ebakõla.
Tagasi üles
UrmasR

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2010 7:23 am    Teema: Vasta viitega
Ah, mis Te vaeva näete selle käsitsi kokkulöömisega, las arvuti teeb juba ka nende numbrite alusel arve, millised olid pakkujal. Imelik mulje jääb, et kui rohkem raha vaja küsida, siis olete nõus käsitsi arvutama, aga kui pakkuja profiilis näidata tegelikku hanke võitude summat, siis teeb seda arvuti automaatselt ja käsitsi mõne numbri sissetoksimine on suur töö. Milleks selline vahetegemine? Tervitustega!
Tagasi üles
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2010 12:12 pm    Teema: Vasta viitega
UrmasR kirjutas:
Ah, mis Te vaeva näete selle käsitsi kokkulöömisega, las arvuti teeb juba ka nende numbrite alusel arve, millised olid pakkujal. Imelik mulje jääb, et kui rohkem raha vaja küsida, siis olete nõus käsitsi arvutama, aga kui pakkuja profiilis näidata tegelikku hanke võitude summat, siis teeb seda arvuti automaatselt ja käsitsi mõne numbri sissetoksimine on suur töö. Milleks selline vahetegemine? Tervitustega!

Me peame administreerima kõikide kasutajate profiile. Oleme automatiseerinud nii palju kui võimalik, et selleks kuluks vähe aega. Mida vähem kulub aega seda vähem kulub raha ja seda soodsamalt saame me teenust teile pakkuda.

Küsimus pole ka selles kui suur töö on mingi numbri sisse toksimine vaid kui prioriteetne tegevus sees on.
Nagu võidetud hangete koondsumma on teie pakkuja profiilis veel ka palju muud informatsiooni. See info on suunatud hanke korraldajatele...

Hanke korraldaja arvestab võitja valimisel järgmisi välju tähtsuse järjekorras:

1. Hind ja hinnang (ehk hinna ja kvaliteedi suhe)
2. Pakkumisega kaasas olev kommentaar
3. Tasuline lisainfo (kellel on)
4. Pilte tehtud töödest
5. MTR kanne
6. Maksehäired
7. Info äriregistrist
8. Muu info (kaasaarvatud kõikide võidetud hangete summa)

... nagu näha on võidetud hangete summa vajalik info kuid kindlasti mitte esmatähtis. Kui see oleks esikohal siis me trükiks selle vajadusel sisse ka käsitsi ja sendi täpsusega Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas