Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
Pakkumiste vaatamine

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
UrmasR

PostitusPostitatud: Esm Okt 04, 2010 5:22 am    Teema: Pakkumiste vaatamine Vasta viitega
Ma vist korra kirjutasin Teile sellest väiksest probleemist, aga kasu ei miskit. Kui mina oleks hanke korraldaja ja loeksin pakkuja kirjutatud numbreid, siis seal on igatahes paras pudru ja kapsad, enne kui aru saad, mis numbri pakkuja mingile reale on kirjutanud (vertikaalis), eriti kui pakkuja on kommentaari kirjutanud pakkumise juurde. Tervitustega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2010 2:02 pm    Teema: Re: Pakkumiste vaatamine Vasta viitega
UrmasR kirjutas:
Ma vist korra kirjutasin Teile sellest väiksest probleemist, aga kasu ei miskit. Kui mina oleks hanke korraldaja ja loeksin pakkuja kirjutatud numbreid, siis seal on igatahes paras pudru ja kapsad, enne kui aru saad, mis numbri pakkuja mingile reale on kirjutanud (vertikaalis), eriti kui pakkuja on kommentaari kirjutanud pakkumise juurde. Tervitustega!

Mis vaatest on jutt?
Mis browserit te kasutate?

Kui võimalik siis kirjeldage detailselt olukorda.

1. kas te olete sisse logitud või mitte?
2. kas hange mida te vaatate on teie korraldatud või mitte?
3. kas te vaatate aktiivset hanget või lõppenud hanget?
4. mida te "paras pudru ja kapsad" all täpselt silmas peate?
5. kas pakkumiste juure on teil avatud ka mõni lisaväli (vestlus, lisainformatsioon)?

Tegeleme kohe probleemiga kui oleme selle tuvastanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas