Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Nõustun
Kuulutuste rubriik.

Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
multiprofiil

PostitusPostitatud: Nelj Apr 02, 2009 9:32 pm    Teema: Kuulutuste rubriik. Vasta viitega
Miks on sedasi, et kui mul oli ammu kuulutus üleval, vahepeal ta aegus ja ei olnud aktiivne, ning nüüd kui ma ta eest uuesti tasusin ehk aktiveerisin on ta ikka kõige viimane?
Loogiline oleks , et kui ma olen viimane kuulutuse avaldaja/maksja siis võiks viimati aktiveeritud kuulutus olla rubriigi esimene, et ikka silma paista Very Happy

Pean ma selleks hakkama nüüd igakord uut kuulutust koostama, või saate teha programmis sellise muutuse, et ka varem eetris olnud kuulutuste uuesti aktiveerimine viiks nad automaatselt listis esimeseks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glorious
Site Admin

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 6:51 am    Teema: Re: Kuulutuste rubriik. Vasta viitega
multiprofiil kirjutas:
Miks on sedasi, et kui mul oli ammu kuulutus üleval, vahepeal ta aegus ja ei olnud aktiivne, ning nüüd kui ma ta eest uuesti tasusin ehk aktiveerisin on ta ikka kõige viimane?
Loogiline oleks , et kui ma olen viimane kuulutuse avaldaja/maksja siis võiks viimati aktiveeritud kuulutus olla rubriigi esimene, et ikka silma paista Very Happy

Pean ma selleks hakkama nüüd igakord uut kuulutust koostama, või saate teha programmis sellise muutuse, et ka varem eetris olnud kuulutuste uuesti aktiveerimine viiks nad automaatselt listis esimeseks?

Tegeleme sellega täna.
Tagasi üles
multiprofiil

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 7:40 pm    Teema: Re: Kuulutuste rubriik. Vasta viitega
glorious kirjutas:

Tegeleme sellega täna.

Hästi tegelesite, asi ok. Cool
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Hange.ee foorum -> Kõik Hange.ee keskkonnast Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
Hinnangutega
ettevõtete andmebaas